Menu:

  • Αρχική σελίδα
  • Περ. 2013-2014
  • Περ. 2012-2013
  • Περ. 2011-2012
  • Περ. 2010-2011
  • Περ. 2009-2010
  • Περ. 2008-2009
  • Περ. 2007-2008
  • Περ. 2006-2007
  •  


    Α! ΓΥΡΟΣ
    1η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    12/10/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 71-51
    12/10/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 74-85
    12/10/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 98-99
    12/10/14 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-57
    12/10/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 67-79
    12/10/14 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 62-55
    12/10/14 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 80-82
    2η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    19/10/14 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΧΑΝΘ 81-69
    19/10/14 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 98-90
    19/10/14 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 68-66
    19/10/14 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 71-64
    19/10/14 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 80-60
    19/10/14 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 77-81
    19/10/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 65-75
    3η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    26/10/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 82-83
    26/10/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 61-46
    26/10/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 69-83
    26/10/14 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 77-70
    26/10/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 78-66
    26/10/14 16:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 76-68
    26/10/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 60-69
    4η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    02/11/14 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΧΑΝΘ 62-50
    02/11/14 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 78-74
    02/11/14 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 94-97
    02/11/14 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 79-82
    02/11/14 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 80-87
    02/11/14 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 78-65
    02/11/14 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 92-64
    5η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    09/11/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 61-68
    09/11/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 79-86
    09/11/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 71-67
    09/11/14 16:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 73-57
    09/11/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 85-80
    09/11/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 87-94
    09/11/14 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 67-63
    6η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    16/11/14 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΧΑΝΘ 68-58
    16/11/14 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 65-73
    16/11/14 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 105-112
    16/11/14 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 76-85
    16/11/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 77-58
    16/11/14 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 77-35
    16/11/14 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 56-66
    7η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    23/11/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 87-82
    23/11/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 87-67
    23/11/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 82-72
    23/11/14 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 74-75
    23/11/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 58-63
    23/11/14 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72-67
    23/11/14 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 72-91
    8η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    30/11/14 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΧΑΝΘ 68-77
    30/11/14 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 66-81
    30/11/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 73-54
    30/11/14 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 70-56
    30/11/14 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 82-57
    30/11/14 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 85-83
    30/11/14 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 73-61
    9η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    07/12/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 68-74
    07/12/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 71-59
    07/12/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 58-75
    07/12/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 61-92
    07/12/14 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 66-54
    07/12/14 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 85-78
    07/12/14 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 71-66
    10η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    14/12/14 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΧΑΝΘ 87-72
    14/12/14 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 106-102
    14/12/14 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 81-49
    14/12/14 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 85-73
    14/12/14 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 77-61
    14/12/14 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 74-58
    13/12/14 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 78-79
    11η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    21/12/14 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 54-87
    21/12/14 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 78-72
    21/12/14 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 81-93
    21/12/14 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 73-68
    21/12/14 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 85-82
    21/12/14 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 72-74
    21/12/14 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 85-59
    12η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    11/01/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΧΑΝΘ 67-66
    11/01/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 76-55
    11/01/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 94-58
    11/01/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 77-66
    11/01/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-72
    11/01/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 72-83
    11/01/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72-62
    13η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    18/01/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 63-72
    18/01/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 62-75
    18/01/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 69-86
    18/01/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 71-85
    18/01/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 102-95
    18/01/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 100-80
    18/01/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 75-64
    Β! ΓΥΡΟΣ
    1η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    25/01/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΧΑΝΘ 84-78
    25/01/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 73-85
    25/01/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 79-72
    25/01/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 61-86
    25/01/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 84-62
    25/01/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 80-72
    25/01/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 70-66
    2η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    01/02/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 55-70
    01/02/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 78-67
    01/02/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 71-62
    01/02/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 82-80
    01/02/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 71-76
    01/02/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 77-65
    01/02/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 71-59
    3η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    08/02/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΧΑΝΘ 93-79
    08/02/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 74-84
    08/02/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 92-72
    08/02/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 80-85
    08/02/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 84-77
    08/02/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 83-78
    08/02/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 75-64
    4η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    15/02/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 73-56
    15/02/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 75-89
    15/02/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 75-74
    15/02/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 68-61
    15/02/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 69-73
    15/02/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 66-101
    15/02/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 89-92
    5η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    01/03/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΧΑΝΘ 71-61
    01/03/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 84-70
    01/03/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 81-87
    01/03/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 75-81
    01/03/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 84-83
    01/03/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 79-62
    01/03/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 76-77
    6η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    08/03/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 61-70
    08/03/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 78-74
    08/03/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 74-64
    08/03/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 85-73
    08/03/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 55-62
    08/03/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 74-82
    08/03/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 83-73
    7η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    15/03/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΧΑΝΘ 90-66
    15/03/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 70-85
    15/03/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 92-85
    15/03/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 72-73
    15/03/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 91-65
    15/03/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 63-75
    15/03/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 71-83
    8η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    22/03/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 63-50
    22/03/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 90-78
    22/03/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 63-52
    22/03/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 67-91
    22/03/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 54-77
    22/03/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 89-81
    22/03/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 64-80
    9η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    29/03/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΧΑΝΘ 74-75
    29/03/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 71-82
    29/03/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 91-57
    29/03/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 75-48
    29/03/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 70-76
    29/03/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 61-51
    29/03/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 76-66
    10η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    05/04/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 74-71
    05/04/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 83-97
    05/04/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 69-71
    05/04/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 74-73
    05/04/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 93-79
    05/04/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 58-62
    05/04/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 88-80
    11η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    26/04/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΧΑΝΘ 75-67
    26/04/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 71-79
    26/04/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 100-70
    26/04/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 85-67
    26/04/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 75-76
    26/04/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 63-77
    26/04/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 71-65
    12η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    03/05/15 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ 78-75
    03/05/15 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 50-71
    03/05/15 17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ-ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 70-94
    03/05/15 17:00 Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ.-ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ 92-89
    03/05/15 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 57-62
    03/05/15 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 71-48
    03/05/15 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 88-87
    13η Αγωνιστική
    Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
    10/05/15 17:00 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΧΑΝΘ 63-61
    10/05/15 17:00 ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 20-0
    10/05/15 17:00 ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΕΛ-ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ 77-51
    10/05/15 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧ. 65-57
    10/05/15 17:00 ΑΛΚΑΖΑΡ ΑΟ ΛΑΡΙΣΑΣ «O ΦΟΙΝ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 69-65
    10/05/15 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ 74-99
    10/05/15 17:00 ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 75-73